O NAS

 

Wybór czworonożnego członka rodziny był w naszym przypadku bardzo spontaniczny.
W przeciągu kilku dni zdecydowaliśmy, że pragniemy mieć w domu pieska. Teraz była przed nami następna ważna decyzja. Jaka rasa?? Rozważaliśmy wiele ras, analizowaliśmy wzorce, czytaliśmy opisy charakterów. Wybraliśmy beagle, ponieważ urzekł nas pełen życia i energii temperament, zrównoważony charakter jak i wspaniały eksterier.

20.03.2010 trafiła do nas 12 tygodniowa suczka JAMAICA SUN Simpatica PS. Nasze życie zmieniło się diametralnie i nie zdawaliśmy sobie jeszcze wtedy sprawy, że oprócz nowego, kochanego, czworonożnego członka rodziny trafiła do nas suczka, która obudzi w nas pasję do kynologii. Zaczęliśmy jeździć na wystawy i pochłonęło nas to w pełni. Nie minęło pół roku jak trafiła do nas Iskra (KEY TO LOVE Simpatica PS) - druga suczka beagle. I tak to się zaczęło... nasza miłość do beagle to również nasza pasja. 

Beagle to rasa psów, która wymaga od ich właściciela dużo zainteresowania, czasu i poświęcenia. Uważam jednak, że wybór beagle na członków naszego życia był idealny. Swoją pomysłowością, sprytem i przekorną naturą potrafią podbić serce każdego!!

Nasza hodowla jest hodowlą domową. Psiaki traktujemy jak członków rodziny i dzielimy z nimi każdy nasz dzień. Wszystkie psy urodzone w naszej hodowli są psami z rodowodemSzczególną uwagę przywiązujemy do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego dlatego też każdy szczeniaczek jest starannie doglądany i zanim trafi do nowego domku i kochających Go właścicieli zostanie poddany wszelkim niezbędnym szczepieniom i  odrobaczeniom - zgodnie z wiekiem. Zdrowie i prawidłowy rozwój są dla nas najważniejsze. Przyszli rodzice dobierani są bardzo starannie. Dbamy o to by przyszli rodzice byli przedstawicielami rasy jak najbardziej zbliżonymi do wzorca rasy i wykazywali pozytywne cechy charakteru oraz byli przebadani z kierunku chorób genetycznych występujących w rasie. Każdy szczeniaczek oprócz wyprawki (karma na pierwsze dni, kocyk, zabawka, zdjęcia od pierwszych dni życia, książeczka zdrowia) zostanie zaopatrzony w metryczkę Związku Kynologicznego w Polsce, która uprawnia do wyrobienia rodowodu.