MIOT ELEGANT

 

 16.04.2014 - Jamajeczka urodziła 7 szczeniaczków - 3 chłopców i 4 dziewczynki.

Mama jak i szczeniaczki czują się bardzo dobrze. Maluchy rosną jak na drożdżach i z każdą godziną widać jak się zmieniają.

BOYS - CHŁOPCY

BOY 1 - ELEGANT PIRAT - "PIRAT"

e-pirat2
e-pirat
e-pirat3
e-pirat4
e pirat5
e pirat6
 
piarat7
  
pirat8

 

BOY 2 - ELEGANT CLASSIC DESIGN - "KLASIK"

e-classic2
e-clasic
e-clasik3
e-clasik4
e clasik5
 
klasik9
  
klasik6
 

 

 BOY 3 - ELEGANT POINT - "PUNKT"

e-punkt
e-punkt2
e-punkt3
e punkt5
 
punkt6
  
punkt7
   

 GIRLS - DZIEWCZYNKI


GIRL 1 - ELEGANT BRAND NEW - "BRENDA"

e-brenda
e-brenda2
e- brenda3
e brenda5
       

GIRL 2 - ELEGANT CHOICE - "CZIKA"

e-czika
e-czika2
e-czika3
e czika5
       

 GIRL 3 - ELEGANCE IN PRICE - "PRAJSA"

e-prajsa
e-prajsa2
e-prajsa3
e prajsa5
       

GIRL 4 - ELEGANT SWEETHEART - "SŁITI"

e-sliti
e-sliti2
e-sliti3
e sliti5
       

 

Rodzicami są :

 Ojciec: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Zwycięzca Specjalistycznej wystawy beagle w Czechach GOT TO B SNOOP DOG - Jest to piesek sprowadzony z Serbii. Ma bardzo wesoły i otwarty charakter. Jego rodzice są utytułowanymi InterChampionami.

Matka: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Montenegro, Słowacji, Czech - JAMAICA SUN Simpatica PS. Suczka ukończyła kurs Psa Towarzyszącego (PT) oraz brała udział w konkursach myśliwskich uzyskując dyplom III stopnia. Bardzo wesoła, uwielbia pracę z człowiekiem, bardzo podatna na tresurę. Ojcem Jamajeczki jest dwukrotny Zwycięzca Świata, Multi i Inter Champion (Szephegyi-Szimat WOODS).

 

Szczeniaczki oprócz rewelacyjnego pochodzenia powinny odziedziczyć po rodzicach bardzo wesoły charakter, elegancki wygląd oraz świetny, przestrzenny ruch .

 

KAŻDY piesek zanim trafi do nowego domku będzie zaszczepiony i odrobaczony, otrzyma wyprawkę oraz metrykę, która upoważnia do wyrobienia rodowodu. Rodowód jest gwarancją zakupu psa rasowego z udokumentowanym pochodzeniem oraz jest to jedyny dokument upoważniający do wystawiania psów na wystawach organizowanych przez FCI(www.fci.be).