Antoninek - 21.05.2017 - Andrzej Brabletz (BOB, BIS WORKING, BOG), Małgorzata Juner-Erenska (BEST COUPLE)

TANGO - Junior Class - ex.1/1 JUNIOR WINNER, BEST JUNIOR, BOB, BOG1
JAMAJKA - Working Class - 1/1, CWC, BOS, BIS WORKING DOG 1
JAMAJKA&TANGO - BIS COUPLE 1

 

29.04-1.05 - Grudziadz, Inowrocław, Manowo - Maria Bruska, Elżbieta Sobieszczańska, Marta Ciborowska-Kubiak, Anna Rogowska, Wojtek Burski, Edyta Ossowska, Ina Małecka, Piotr Król.

TANGO - Junior Class - 3x.ex, 3xJunior Winner, 2x BEST JUINOR, 2xBOB, BOG1, BOG3, BIS JUNIOR 1
JAMAJKA - Working Class - 2xex, 2xCWC, BIS WORKING DOG 1, BIS WORKING DOG 2, 
TANGO&JAMAJKA - BIS COUPLE 4, BIS COUPLE 3

 

Satu Mare - 22-23.04.2017
TANGO - Junior Class - 3xJUNIOR WINNER,3XBEST JUNIOR 3x.BOB, 2xBOG1, 1xBIS2
JUNIOR CHAMPION OF ROMANIA

 

Świebodzice - 1.04.2017 - Grzegorz Weron (BOB), Jan Ryk(BIS WORKING) and Magdalena Kozłowska(BIS COUPLE)

TANGO -Junior Class - ex.2/3
JAMAICA - Working Class - CWC, Bis Working Dog 3
TANGO&JAMAJKA - BIS COUPLE 4

 

Włocławek - 18.03.2017 - Katarzyna Gazda (BOB, BOG), Andrzej Stępiński (BIS JUNIOR)

TANGO - junior class - ex.1/2, JUNIOR WINNER, BEST JUNIOR, BOB, BOG1, BIS JUNIOR 1
JAMAJKA - CWC, BOS
TANGO&JAMAJKA - BEST BRACE 2

 

Katowice - 17.03.2017 - Svend Lovenkjaer (BOB)

TANGO - junior class - ex.1/4, , JUNIOR WINNER, BEST JUNIOR

 

 

Lublin - 26.02.2017 - Wystawa Międzynarodowa - Iwona Łuczak (BOB, BIS PUPPY)

TANGO - puppy class - BEST PUPPY, BIS PUPPY 2


 

 

Bydgoszcz - 11/12.02.2017 - 2x Wystawa Krajowa - Małogorzata Lorenc(BOB), Panos Demetriou (BOB), KATALIN RADVANSZKY, MARIAN DRAGANESCU (RUMUNIA)

BRENDA - champion class - ex.1/2 - CWC, BOS
TANGO - puppy class - 2x BEST PUPPY, BIS PUPPY 2

 

Brodnica - 05.02.2017 - Wystawa Krajowa - sędzia Dimitris Antonopoulos (BOB, BOG), Piotr Król (BIS PUPPY)

BRENDA - champion class - ex.1, CWC, BOB, BOG 2
TANGO  - puppy class - BEST PUPPY, BIS PUPPY 2

 

 

Lubin - 22.01.2017 - Wystawa Krajowa - Katarzyna Gazda (BOB) i Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (BIS PUPPY)
BRENDA - klasa championów - dosk.1/1, CWC, BOS, NDSwR
TANGO - klasa szczeniat - w.o., BEST PUPPY IN BREED, BIS PUPPY1

lubin - bis pup...
lubin bos1
lubin bos2
     
 

11.12.2016 - Lublin - Wystawa Międzynarodowa - Ewa Nielsen
TANGO - klasa młodszych szczeniat - BEST MINOR PUPPY

lublin - best p...
lublin - best p...
lublin - best p...
     

 

 

4.12.2016 - Nowy Dwor Mazowiecki - Wystawa Krajowa - Andrzej Szutkiewicz (breed), Małgorzata Zakrzewska (BIS MINOR PUPPY)
TANGO -klasa młodszych szczeniat - BEST MINOR PUPPY, BIS MINOR PUPPY1

nowy dwr - bis ...

 

12/13.11.2016 - Kielca - 2x Wystawa Międzynarodowa - Jan Ryk, Manola Pogessi 
TANGO - Klasa młodszych szczeniat - 2x BEST MINOR PUPPY, 1X BIS MINOR PUPPY4
BRENDA - Klasa otwarta - 2x CWC
ISKRA - Klasa championów  - ex. lok.3 i lok.4

kielce - bis mi...
kielce - bis mi...
kielce - bis mi...
kielce - bis mi...
kielce - bis mi...
         

 

 

11.11.2016 - Szczecinek - Wystawa Krajowa - Andrzej Brabletz
BRENDA - klasa championów - ex.1, CWC, BOS, BEST BITCH
TANGO - klasa młodszych szczeniat - BEST MINOR PUPPY

szczecinek - bo...

 

29/30.10.2016 - Poznań - 2x Wystawa Międzynarodowa 
TANGO - klasa młodszych szczeniat - dzień 1 - BEST MINOR PUPPY
                                                 
dzień 2 - BEST MINOR PUPPY, BIS MINOR PUPPY 4
BRENDA - klasa otwarta - dzień 2 - dosk.1, CWC, Res.CACIB
ISKRA - klasa championów - dzień 2 - dosk.2

poznan - bis mi...
poznan - bis mi...
poznan - bis mi...
poznan - bis mi...
       
 

16/17.09.2016 - Kecksemet - 2x Wystawa Międzynarodowa
BRENDA - klasa otwarta - dzień 1 - dosk., CWC, RES-CACIB
                                 - dzień 2 - dosk., CWC, CACIB
ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT WĘGIER

kecksemet - cac...

 

20/21.08.2016 - Lipsk - 2x Wystawa Międzynarodowa 

BRENDA - klasa otwarta - 1 dzień - ex. 1/5 - CAC, CACIB, BOS
                                    - 2 dzień - ex. 2/5 - Res.CAC, Res.CACIB
ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT NIEMIEC

lipsk - cacib b...
lipsk - cacib b...

 

14.08.2016 - Golub-Dobrzyń - Wystawa Krajowa - Mirosław Olejnik
BRENDA - klasa otwarta - dosk.1/1, CWC, BOS, BEST BITCH

golub-dobrzyn -...

 

23.07.2016 - KONOPISKA -Wystawa Międzynarodowa - Wojtek Burski

BRENDA - dosk, 1/4, CWC, Res.CACIB

UKOŃCZONY CHAMPIONAT POSLKI

konopiska - res...

 

05.03.2016 - Drzonków - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Maria Zasada

BRENDA - klasa pośrednia - ocena doskonała - lokata 4/6

 

14.02.2016 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa - sędzia Piotr Król

BRENDA - klasa pośrednia - ocena doskonała - lokata 1/4, CWC, BOS, BOB, BOG1

 

08.11.2015 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Tomasz Borkowski

BRENDA - klasa pośrednia - dosk.2/3

 

07.11.2015 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Andrzej Brabletz

BRENDA - klasa pośrednia - dosk.2/3 i Res.CACIB

 

09.08.2015 - Będzin - Wystawa Krajowa - sędzia Hans Boelaars

JAMAJKA - Klasa użytkowa - dosk. CWC, BOB, BOG1
BRENDA - Klasa pośrednia - dosk. CWC (Started Polish Champion)
ISKRA - Klasa championów -dosk. CWC

 

8.08.2015 - Będzin - Wystawa Klubowa - sędzia Carlos de Guinea

ISKRA - Klasa championów - dosk. 1, CWC, BOS, ZWYCIĘZCA KLUBU POLSKI 2015
JAMAJKA - Klasa użytkowa - dosk.1, CWC, BIS WORKING DOG 2
BRENDA - Klasa młodzieży - dosk.2/8

 

11.05.2015 - MILANO - Wystawa Światowa - sędzia 

BRENDA - Klasa Młodzieży - dosk.

 

30.05.2015 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Jo Schepers

BRENDA - Klasa młodzieży - dosk.4/

 

23.05.2015 - Antoninek - Wystawa Krajowa - sędzia Andrzej Mania

BRENDA - klasa młodzieży - dosk.1/2 ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT

 

03.05.2015 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Viera Staviarska

BRENDA - klasa młodzieży - dosk.

 

08.03.2015 - Drzonków(Zielona Góra) - Międzynarodowa Wystawa - sędzia Piotr Król

BRENDA - klasa młodzieży - dosk.1/6 i Zwycięzca Młodzieży

 

 

15.02.2015 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa - sędzia Wojtek Burski


BRENDA - klasa młodzieży - dosk.1/4, ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY, BEST JUNIOR, BOB, BOG3

ISKRA - klasa championów - dosk.1/1, CWC, BOS

 

18.01.2015 - Brodnica - Wystawa Krajowa - sędzia Vladimir Piskay

BRENDA - klasa młodzieży - dosk.2/4
JAMAICA - klasa użytkowa - dosk.1/1 CAC, BOS SUN Simpatica PS - ex.1, CAC, BOS
ISKRA - klasa championów - dosk.ex.1, CAC

 

24.10.2014 - BRNO - EUROPEAN DOG SHOW - sędzia Martin Sanders

BRENDA  - Klasa Szczeniąt - w.o. 4/8
JAMAICA - Klasa Użytkowa - dosk. 1/8, CAC
ISKRA     - Klasa Championów - dosk. 2/17, Res.-CAC

 

19.10.2014 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska


BRENDA - klasa Szczeniąt - w.o. 1 - BOB PUPPY, BIS PUPPY 2
JAMAICA - klasa użytkowa - dosk.1, CWC
ISKRA - kasa championów - dosk.1/2, CWC, Res-CACIB

 

18.10.2014 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Leszek Salamon

BRENDA - Klasa Szczeniąt - BOB PUPPY

 

21.09.2015 - Gorzów Wielkopolski - Wystawa Krajowa - sędzia Iwona Łuczak

BRENDA - Klasa Młodszych Szczeniąt - w.o.1/1, BOB MINOR PUPPY, BIS 2 MINOR PUPPY
JAMAICA - klasa Użytkowa - dosk.1, CWC, BOS
ISKRA     - klasa Championów - dosk.1 CWC

 

23.08.2014 - Sopot - Wystawa Klubowa Beagle - sędzia Jose Juan Vidal Montero(E)

BRENDA - klasa Młodszych Szczeniąt - w.o. 1/1 - BOB MINOR PUPPY, BIS MINOR PUPPY 1
JAMAJKA - klasa Użytkowa - dosk.1, CWC, BIS WORKING DOG 3
ISKRA - klasa Championow - dosk.1/2, CWC

 

23.08.2014 - Sopot - Wystawa Krajowa Beagle - sędzia Małgorzata Lorenc

BRENDA - klasa Młodszych Szczeniąt - w.o. 1/1 - BOB MINOR PUPPY
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk.1, CWC, BOS, BEST WORKING DOG
ISKRA - klasa championow - dosk.1/2, CWC

 

24.08.2014 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Lenka Frncowa

BRENDA - klasa młodszych szczeniąt - BOB MINOR PUPPPY, BIS1 MINOR PUPPY
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1, CWC
ISKRA - klasa championów - dosk. 1/2 i CWC

 

20.07.2013 Mlada Boleslav (Czechy) - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Olga Goncharuk (UK)

Iskra - klasa championów - dosk.1/6, CWC/CAC, CACIB, BOS

UKOŃCZONY CHAMPION CZECH I INTERCHAMPION

Jamajka - klasa użytkowa - dosk. 1/4, CWC/CAC

UKOŃCZONY CHAMPION CZECH

Mlada Boleslav ...
Mlada Boleslav ...
Mlada Boleslav ...
 

02.06.2013 Leszno - Wystawa Międzynarodowa - sędzia - Lenka Frncowa (CZ)

ISKRA - klasa championów - dosk. 1/2 i CWC
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/2 i CWC, CACIB, BOS

Leszno - Iskra ...
Leszno - Jamajk...
 
 

18.05.2013 - Budapeszt - Wystawa Światowa - sędzia: Svend Lovenkjaer (DK)Hassi Assenmacher-Feyel (D)

Jamajka - klasa użytkowa - dosk. 3/13

Fred - klasa otwarta - dosk. 3/22

Budapeszt - WDS...
Budapeszt - WDS...
Budapeszt - WDS...
Budapeszt - WDS...
 

21.04.2013 Inowrocław - Wystawa Krajowa - sędzia Tomasz Mroczek
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 CWC/CAC, ZWYCIĘZCA/BOS, BIS UŻYTKÓW I

Inwroclaw - Jam...
Inowroclaw - Ja...
 

21.10.2012 Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Leszek Salamon
ISKRA - klasa championów - dosk. 1/2 i CWC/CAC
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 2/3

 

20.10.2012 Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Małogorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 2/2

 

14.10.2012 Gorzów Wielkopolski - awa KrajowWysta - sędzia Marta Ciborowska-Kubiak
ISKRA - klasa championów - dosk. 1/1 i CWC/CAC, BOS, BOB, BOG1
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC

 

22.09.2012 Hranice(Czechy) - Wystawa Specjalistyczna - sędzia Anna Sofie-Gothen (Dania)
ISKRA - klasa championów - dosk. 1/3 i CAC
UKOŃCZONY CHAMPIONAT KLUBU CZECH
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/6 i CWC/CAC

 

05.08.2012 Legnickie Pole - Wystawa Krajowa Psów Myśliwskich - sędzia S.Seymour (AUST)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 2/2
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 1/2 i CWC/CAC
NAJLEPSZA PARA HODOWLANA

 

29.07.2012 Split (Chorwacja) - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Dusan Paunovic (RS)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC i Res.-CACIB
UKOŃCZONY CHAMPIONAT CHORWACJI
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 1/3 i CWC/CAC, CACIB, BOB, BOG2
FRED - klasa championów - dosk.1/1 i CWC/CAC, CACIB, BOS
UKOŃCZONY CHAMPIONAT CHORWACJI

 

28.07.2012 Split (Chorwacja) - Wystawa Krajowa - sędzia George Schogol (GE)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/2 i CWC/CAC
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 1/2 i CWC/CAC, BOB and BEST COUPLE 3
FRED - klasa championów - dosk.1/1 i CWC/CAC, BOS and BEST COUPLE 3

 

27.07.2012 Split (Chorwacja) - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Boris Spoljaric (HR)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC, CACIB i BOS
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 2/3 i Res.CAC
FRED - klasa championów - dosk. 1/1 i CWC/CAC, Res.-CACIB

 

26.07.2012 Split (Chorwacja) - Wystawa Krajowa - sędzia Kari Jarvinen (FI)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/2 i CWC/CAC, BEST HUNTING WORKING DOG 2
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 1/2 i CWC/CAC, BOB, BOG1
FRED - klasa championów - dosk. 1/1 i CWC/CAC, BOS

 

25.07.2012 Cetinje (Czarnogóra) - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Karl Reisinger (A)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC, CACIB, BOB, BOG3
UKOŃCZONY CHAMPIONAT CZARNOGÓRY
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 1/1 CWC/CAC, Res.-CACIB
UKOŃCZONY CHAMPIONAT CZARNOGÓRY
FRED - klasa championów - dosk. 1/1 i CWC/CAC, CACIB, BOS
UKOŃCZONY CHAMPIONAT CZARNOGÓRY
BEST BREEDING GROUP 2

 

24.07.2012 Cetinje (Czarnogóra) - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Karl Reisinger (A)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC, CACIB i BOS
JAMAJKA - klasa championów - ddosk. 1/1CWC/CAC, Res.-CACIB
FRED - klasa championów - dosk. 1/1 i CWC/CAC, CACIB, BOB
BEST BREEDING GROUP 3

 

07.07.2012 Warszawa - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Karl Reisinger (A)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC, CACIB i BOS
UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 2/3

 

03.06.2012 Leszno - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Diana Spawin (GB)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/4 i CWC/CAC
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 1/4 i CWC/CAC i Res.-CACIB

leszno - iskra ...
leszno - jamajk...

 

 

27.05.2012 Antoninek - Wystawa Klubowa - sędzia Dorota Witkowska
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/2 i CWC/CAC i BIS WORKING DOG II
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 2/2

 

26.05.2012 Antoninek - Wystawa Krajowa Psów Myśliwskich- sędzia Barbara Larska
ISKRA - klasa pośrednia - dosk. 2/2
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC

 

05.05.2012 Łódź - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Alessandro Braga (Włochy)
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 2/2
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 2/3

d - iskra - kla...
d - jamajka - k...
   

 

 

01.05.2012 Manowo - Wystawa Krajowa - sędzia Magdalena Musiał
ISKRA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC
JAMAJKA - klasa championów - dosk. 1/1 i CWC/CAC

manowo - iskra ...
manowo - jamajk...
manowo - iskra ...
 

06.01.2012 Mielno - Wystawa Krajowa - sędzia Andrzej Kaźmierski
ISKRA - klasa pośrednia - dosk. 1/1 i CWC/CAC
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CWC/CAC, BOS, BOB, BOG I, BIS WORKING DOG II

UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI

mielno - iskra ...
mielno - jamajk...
mielno - jamajk...
mielno - jamajk...

 

 

20.11.2011 Nitra (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Roberto Schill (Rumunia)
ISKRA - klasa pośrednia - dosk. 2/2 i Res.CAC
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/1 i CAC

 

19.11.2011 Nitra (Słowacja) - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Grzegorz Weron
ISKRA - klasa pośrednia - dosk. 1/3 i CAC
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/4 i CAC

 

18.11.2011 Nitra (Słowacja) - Wystawa Klubowa - sędzia Urosevic Milivoje (Serbia)
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 2/3 i Res.CAC

 

23.10.2011 Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Marian Bocianowski
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 5/5
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 3/4

 

22.10.2011 Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Barbara Larska
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 3/3
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/3 i CWC/CAC

 

09.10.2011 Zabrze - Wystawa Krajowa - sędzia Aleksander Skrzyński
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 3/3
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/1

zabrze - iskra ...
zabrze - jamajk...

 

 

02.10.2011 Bydgoszcz - Wystawa Krajowa Psów Myśliwkich- sędzia Leszek Siejkowski
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 1/1 ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY, BEST JUNIOR
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/2 CWC/CAC, ZWYCIĘZCA/BOS, ZWYCIĘZCA RASY/BOB

bydgoszcz - isk...
bydgoszcz - isk...
bydgoszcz - jam...
bydgoszcz - jam...

 

 

25.09.2011 Wrocław - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Grzegorz Weron
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 2/5
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/4 i CWC/CAC, Res.CACIB

 

18.09.2011 Łódź - Wystawa Klubowa - sędzia Tina Sulce (LV)
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 1/9 ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU POLSKI 2011


JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/4 CWC/CAC

 

21.08.2011 Toruń - Wystawa Krajowa - sędzia Grzegorz Weron
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 2/2
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/2 CWC/CAC, ZWYCIĘZCA/BOS, BIS UŻYTKÓW III

 

10.07.2011 Paryż (Francja) - WYSTAWA ŚWIATOWA - sędzia Jacques Menut
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. -/21
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/9

WORKING CLASS WINNER
WORLD DOG SHOW
PARIS 2011

pary - wds - ja...

 

03.07.2011 Gorzów Wielkopolski - Wystawa Krajowa - sędzia Małgorzata Lorenc
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 1/2 ZWYCIĘZA MŁODZIEŻY i
UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/2 CWC/CAC, ZWYCIĘZCA/BOS

gorzw - iskra -...
gorzw wielkopol...
gorzw wielkopol...

 

 

26.06.2011 Kraków - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Lubov Terenteva (RUS)
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 4/8
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 2/2

 

18.06.2011 Szczecin - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Denis Kuzelj(SLO)
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 2/5
JAMAJKA - klasa użytkowa - dosk. 1/3 CWC/CAC, CACIB, ZWYCIĘZCA/BOS

 

12.06.2011 Kalisz - Wystawa Krajowa - sędzia Maciej Kozber
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 1/2 ZWYCIĘZA MŁODZIEŻY i BEST JUNIOR i
UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

kalisz - jamajk...
kalisz - jamajk...
   

 

 

05.06.2011 Leszno - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Ludmiła Nikitina (RUS)
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 1/5 i ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 2/5

leszno - iskra ...

 

29.05.2011 Nowa Ruda - Wystawa Krajowa - sędzia Grzegorz Weron
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 1/2 i ZWYCIĘZA MŁODZIEŻY

 

28.05.2011 Antoninek - Wystawa Krajowa - sędzia Anatoli Zhuk (BY)
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 2/2

 

22.05.2011 Bytom - Wystawa Krajowa - sędzia Anna Rajs
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 2/2

 

07.05.2011 Łódź - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Lenka Frncova (SK)
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 4/8
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 2/8

d - iskra - kla...
d - jamajka - k...

 

 

03.05.2011 Bydgoszcz - Wystawa Krajowa - sędzia Piotr Król
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 3/4

 

30.04.2011 Opole - Wystawa Międzynarodowa - sędzia THEO LEENEN (B)
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 4/12
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 1/12 i ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

 

17.04.2011 Inowrocław - Wystawa Krajowa - sędzia Ewa Marcinkowska
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 1/3 i ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY, BEST JUNIOR
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 2/3

 

10.04.2011 Zabrze - Wystawa Krajowa - sędzia Grzegorz Weron
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. 2/5
JAMAJKA - klasa pośrednia - dosk. 3/3

zabrze - iskra ...

 

02.04.2011 Berlin (Niemcy) - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Jean Westren (IRL)
ISKRA - klasa młodzieży - dosk. /11
JAMAJKA - klasa pośrednia - dosk. 2/5 i res-VDH, res-CAC

 

18.03.2011 Katowice - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Salvatore TRIPOLI (I)
ISKRA - klasa młodzieży - dosk 2/9
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. /9

 
   
   

06.03.2011 Drzonków - Wystawa Krajowa - sędzia Jan Ryk
ISKRA - klasa szczeniąt - w.o. 1/1 i BEST PUPPY
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 2/4

drzonkw - iskra...
drzonkw - jamaj...

 

 

20.02.2011 Rzeszów - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Marian Bocianowski
ISKRA - klasa szczeniąt - w.o. 1/2 i BEST PUPPY
JAMAJKA - klasa młodzieży - bdb./6

 

13.02.2011 Bydgoszcz - Wystawa Krajowa - sędzia Barbara Larska
ISKRA - klasa szczeniąt - w.o. 2/2
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 2/4

 

12.02.2011 Bydgoszcz - Wystawa Krajowa - sędzia Jan Sochalski
ISKRA - klasa szczeniąt - w.o. 2/2
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 3/4

bydgoszcz - isk...
 
   

 

 

28.01.2011 Głogów - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
ISKRA - klasa szczeniąt - w.o. 2/2
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 3/5

 

11.12.2010 Legionowo - Wystawa Krajowa - sędzia Stanisław Abłamowicz
ISKRA - klasa baby - w.o. 1/2 BEST BABY
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk 2/2

legionowo - isk...
legionowo - jam...
   

 

 

07.11.2010 Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Viera Staviarska
ISKRA - klasa baby - w.o. 1/1 BEST BABY
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. /6

pozna - iskra -...

 

06.11.2010 Poznań - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Vladimir Piskay
ISKRA - klasa baby - w.o. 1/1 BEST BABY
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 2/5

pozna - jamajka...

 

17.10.2010 Zabrze - Wystawa Krajowa - sędzia Aleksander Skrzyński
ISKRA - klasa baby - w.o. 1/1 BEST BABY, BIS BABY 3
JAMAJKA - klasa młodzieży - dosk. 1/1

 

26.09.2010 Wrocław - Wystawa Międzynarodowa - sędzia Stephen Wheeler
ISKRA - klasa baby - w.o.
JAMAJKA - klasa młodzieży - bdb. /12

 

19.09.2010 Łódź - Wystawa Klubowa - sędzia Tomasz Mroczek
ISKRA - klasa baby - w.o. 3/3
JAMAJKA - klasa młodzieży - bdb.

 

12.09.2010 Zielona Góra - Wystawa Krajowa - sędzia Wojciech Burski
JAMAJKA - klasa szczeniąt - w.o. BEST PUPPY i BIS PUPPY 2

zielona gra - j...
zielona gra - j...
   

 

 

22.08.2010 Piotrków Trybunalski - Wystawa Krajowa - sędzia Marian Bocianowski
JAMAJKA - klasa szczeniąt - w.o. 2/2

 

08.08.2010 Legnica - Wystawa Krajowa - sędzia Agnieszka Paciorek
JAMAJKA - klasa szczeniąt - w.o. lokata 1 i BEST PUPPY

legnica - jamaj...

 
Poprz.12Nast.